Melisa Emirbayer2
Loading...

Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra ile anılan Survivor eski yarışmacısı Melisa Emirbayer, hakkında çıkan iddiaları sosyal medya sayfasından açıklamaya yaparak yalanladı. Bunun üzerine Seren Serengil suç duyurusu yaptığına dair görseli sosyal medya hesabından paylaştı.

Seren Serengil’in Selin Ciğerci hakkında kocası tarafından Melisa Emirbayer ile aldatıldığı için Emirbayer’e şiddet uyguladığı yönündeki iddialar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Melisa Emirbayer3

İddiaya göre; yüzüne kezzap atmakla tehdit etmişti!

İddiaya göre Selin Ciğerci, eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer’i kocası Gökhan Çıra ile ilişkisi olduğu için yüzüne kezzap atmakla tehdit etmiş ve Emirbayer’e bıçak çekmişti.

Bu iddiaların doğru olmadığını belirten Selin Ciğerci ise gün boyunca üzüntüsünü Instagram hesabından dile getirmişti.

Melisa Emirbayer kandırıldığını söyledi.

Öte yandan tüm bunlar yaşanırken Seren Serengil ise sabah Emirbayer’in kendisine “savcılığa gideceği” yönünde bir mesaj attığını ancak sonrasında kendisini engellediğini dile getirdi. Sosyal medya hesabından açıklama yayımlayan Serengil, Emirbayer’in Ciğerci’nin yanında olduğunu belirterek onun için endişelendiğini söyledi.

Selin Ciğerci’nin arabada Emirbayer ile çektiği videonun ise inandırıcı olmadığını belirten Serengil, durumu polise bildirdiğini kaydetti.

Seren Serengil’in mesajları paylaşmasının ardından taraflardan bir açıklama gelmedi.

Maruz kaldığım tehditler vb. her şey doğrudur’ demişti..

Öte yandan Melisa Emirbayer, magazin gündemine bomba gibi düşen iddia sonrası Instagram hesabından; “Seren Serengil’in dediği her şey doğrudur. Maruz kaldığım tehditler vb. her şey doğrudur. Aslı olmayan üstüme atılan iftiralar için savcılığa başvuruda bulunuldu. Buradan yanımda olan herkese teşekkür ediyorum” demişti.

Bu açıklamaların ardından da Seren Serengil yeni bir açıklama yaparak, “Bugün Selin Ciğerci, kocası ve Melisa’nın yanında şoförü ve koruması olduğunu söylediği 4 kişi hakkında suç duyurusu yapıldı” diyerek başvuru dilekçesini paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir